Direct naar paginainhoud
menu

Aantal inwoners Almere per 1 januari 2021

 MannenVrouwenTotaal
Almere Stad57.969 58.601116.570
Almere Buiten27.80527.94455.749
Almere Haven11.05411.83722.891
Almere Poort7.5877.72215.309
Almere Hout1.8441.8633.707
overig gebied175160335
Totaal aantal inwoners 1 januari 2021106.434108.127214.561
    
In december 2020 zijn:   
Geboren10091191
Gevestigd393356749
Overleden5649105
Vertrokken386366752
Bevolkingstoename december 2020513283
Totale groei Almere sinds januari 20201.3041.3642.668
Aantal inwoners Almere volgens CBS per 1 januari 2020105.130106.763211.893
Wat vindt u van onze website?