Aantal inwoners Almere

Aantal inwoners Almere per 1 januari 2022

 MannenVrouwenTotaal
Almere Stad59.379 60.032119.411
Almere Buiten27.85027.90155.751
Almere Haven11.09811.85422.952
Almere Poort7.6557.82815.483
Almere Hout1.9061.9003.806
overig gebied171154325
Totaal aantal inwoners108.059109.669217.728
    
In december 2021 zijn:   
Geboren85103188
Gevestigd435441876
Overleden6554119
Vertrokken460410870
Bevolkingstoename december 2021-58075
Totale groei Almere sinds januari 20211.5361.4773.013
Aantal inwoners Almere volgens CBS per 1 januari 2021106.523108.192214.715