Aantal inwoners Almere

Aantal inwoners Almere per 1 augustus 2022

 MannenVrouwenTotaal
Almere Stad54.574 54.901109.475
Almere Buiten28.49128.75857.249
Almere Haven11.54312.41523.958
Almere Poort9.87610.16120.037
Almere Hout4.7024.7279.429
Overig gebied11691207
Totaal aantal inwoners109.302111.053220.355
    
In juli 2022 zijn:   
Geboren85104189
Gevestigd5775041.081
Overleden464894
Vertrokken501478979
Bevolkingstoename juli 2022115982197
Totale groei Almere sinds januari 20221.2111.3162.527
Aantal inwoners Almere volgens CBS per 1 januari 2022108.091109.737217.828