Voor de stad is het belangrijk dat Almere Centrum ook in de toekomst levendig blijft. Een goede mix van wonen, werken, studeren en verblijven is hierbij hard nodig.
Link opent een vergroting van de afbeeldingMidden in Almere Centrum worden 211 huurwoningen toegevoegd. De nieuwe woontoren aan de Korte Promenade wordt een opvallend gebouw met een mix van woningen, winkels en een nieuwe supermarkt. Er komt een parkeergarage in het gebouw.
Voor de hoge woontoren is onlangs al een vergunning verleend. Voor 20 extra woningen is eind 2025 de vergunning ingediend. De verwachte planning is dat de bouw in 2027 start.

Aan de Willem Dreesweg komt een appartementengebouw met 64 woningen. Het gaat om de locatie van partycentrum The Lake.
Het te realiseren woongebouw krijgt kantoorruimte in een deel van de eerste en tweede bouwlaag. Het gebouw heeft 9 verdiepingen en een parkeerkelder voor toekomstige bewoners. Het gaat om koopappartementen met een oppervlakte van ongeveer 43 m2 tot ruim 103 m2.
Architectenbureau Jan Bochmann tekende het plan ‘Oasis City’ in samenwerking met Integer Vastgoed.
Het pand van het partycentrum is verouderd en zal worden gesloopt. Op dit moment wordt gewerkt aan de vergunning voor het project.
Kijk voor meer informatie op oasiscity.nl