Subsidieregister 2018

AanvragerProjectStatusVerleende subsidievastgestelde subsidie
2+ StichtingFestival 2 Turven HoogVastgesteld51.71451.714
2+ StichtingJong beginnenVastgesteld70.00070.000
3HO-Almere Stichting3 HOVastgesteld3.0003.000
4/5 Mei Comite StichtingDodenherdenkingVastgesteld13.00013.000
Abri StichtingDiverse activiteitenVastgesteld100.450100.450
Aeres groep StichtingFlevo Campus Wintereditie en Summer SchoolVastgesteld108.000108.000
Aeres groep StichtingFlevo Campus Communicatie en ReuringVastgesteld82.62082.620
Aeres groep StichtingResearchers in Residence Flevo CampusVastgesteld22.0007.324
Aeres Hs AlmereVooronderzoek 2 nieuwe opleidingenVastgesteld22.40022.400
Aeres StichtingStraatcultuurVastgesteld15.00015.000
Aeres StichtingInnovatieprogramma mbo Food en LifestyleVastgesteld18.75018.750
Aeres StichtingAanjaaggelden Wetenschap/TechniekVastgesteld40.00040.000
Aeres StichtingAanjaaggelden Onderwijs Gespreksvaardigheden docentenVastgesteld30.00030.000
Almeerdaagse Stichting(meerdaagse) wandeltochten in AlmereVastgesteld2.0002.000
Almeerdaagse StichtingAlmerepadAfgewezen  
Almeers Jeugd Symfonie OrkestASJOVastgesteld80.00080.000
Almeers Kamerkoor Amuse VocaleVisioenen en DromenVastgesteld1.6001.600
Almeerse Handen Ineen StichtingWijk en buurthuis activiteitenAfgewezen  
Almeerse Reddings Brigade VerenigingStrandbewaking en PreventieVastgesteld53.95053.950
Almeerse SchaatsverenigingDiverse breedte- en top inline-skate activiteitenAfgewezen  
Almeerse Senioren Theater StichtingActiviteiten seizoen 2018 tot 2019Afgewezen  
Almeerse Uitdaging StichtingBeursvloer AlmereVastgesteld15.00015.000
Almere 1981 AtletiekverenigingAlmeerse Lenteloop 2018Vastgesteld600600
Almere 1981 AtletiekverenigingCross CupVastgesteld1.0581.058
Almere '90 Base- en softballWindmill Classic Slowpitch TournamentAfgewezen  
Almere City Marketing StichtingCitymarketing Branding Evenementen VVV en NetwerkVastgesteld1.153.2831.153.283
Almere SpinnersSchoolfrisbeetoernooiAfgewezen  
Altra StichtingAmbulante jeugdhulpverlening aan gezinnen wonende in hetVastgesteld86.00063.280
Amethist VerslavingszorgExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld49.32049.320
Antea Nederland BVInitiatievenbudget Duurzame Energie onderzoek GooischekantVastgesteld10.00010.000
Antea Nederland BVInitiatievenbudget Duurzame Energie Draagvlak Gooische kantVastgesteld3.0003.000
Antea Nederland BVInitiatievenbudget Duurzame Energie Onderzoek aan de PlechtVastgesteld9.9220
Arémin BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld29.4527.363
Arkin StichtingPreventie middelenmisbruik en verslavingAfgewezen  
ASG Almeerse ScholengroepAlmere Kenniscentrum TalentVastgesteld207.000207.000
ASG Almeerse ScholengroepCombinatiefunctionaris EchnatonAfgewezen  
ASG Almeerse ScholengroepAlmere On Stage - editie 10Vastgesteld27.00027.000
ASG Almeerse ScholengroepCombinatiefunctionaris Playing for SuccessAfgewezen  
ASG Almeerse ScholengroepAanjaaggelden professionalisering medewerkers scholenVastgesteld65.00065.000
ASG Almeerse ScholengroepAlmere On Stage editie 10Vastgesteld7.0007.000
ASG Almeerse ScholengroepPlaying for SuccessVastgesteld70.00070.000
ASG Almeerse ScholengroepAanjaaggelden Onderwijs gesprekstechnieken POVastgesteld16.38715.697
ASG Almeerse ScholengroepCombinatiefunctionaris PRO AlmereVastgesteld16.73822.429
ASG Almeerse ScholengroepCombinatiefunctionaris de MeergrondenVastgesteld16.73822.429
ASG Almeerse ScholengroepZomerschoolVastgesteld95.00090.702
ASG Almeerse ScholengroepKeuzevak MBOVastgesteld35.00035.000
ASG Almeerse ScholengroepCombinatiefunctionaris Buitenhout CollegeVastgesteld15.06820.424
ASG Almeerse ScholengroepCollage-AlmereVastgesteld931.886911.718
ASG Almeerse ScholengroepVoortzetting Verlengde Schooldag OBS De KameleonAfgewezen  
ASG INZ Pro AlmereTraject PrO Almere voor jonge statushoudersVastgesteld91.00091.000
ASG INZ Pro AlmereHoe word je rijkVastgesteld11.60011.600
ASG INZ Pro AlmereLeszwemmen voor diploma A tijdens schoolurenVastgesteld4.1714.171
ATA StichtingPersonenalarmeringVastgesteld57.95642.314
Avanti StichtingKleurrijk WerktVastgesteld20.00020.000
Avanti StichtingPlatform diversiteit AlmereVastgesteld173.000173.000
Baken Almere HetCombinatiefunctionaris Poort Sport voor IedereenVastgesteld3.2183.218
Baken Almere HetMentor training Aanjaaggelden OnderwijsVastgesteld20.00020.000
Baken Almere HetAanjaaggelden techniekonderwijs onderbouw VO Baken TrinitasVastgesteld25.00025.000
Baken Almere HetCombinatiefunctionaris Trinitas AtelierVastgesteld13.50013.500
Beleef Je Beroep StichtingRegiofinale First Lego League FlevolandVastgesteld2.8002.800
Bevordering van Vrolijkheid NationaleVrolijke activiteiten op azc AlmereVastgesteld15.37515.375
BG-22-24 Young ArtLab StichtingStrandsafariVastgesteld3.2003.200
BG-22-24 Young ArtLab StichtingMusic en Artlabs Talentontwikkeling en PodiumprogrammeringVastgesteld30.42030.420
Blijf Groep StichtingVeilig Thuis Flevoland incidenteelVastgesteld118.000115.983
Blijf Groep StichtingRSVVastgesteld2.284.0002.284.000
Blijf Groep StichtingVTF Implementatie nieuwe werkwijzeVastgesteld305.000305.000
Blijf Groep StichtingVeilig Thuis Flevoland structureelVastgesteld4.380.1514.380.151
Blijf Groep StichtingTijdelijk HuisverbodVastgesteld111.893102.660
BMX Almere StichtingJaarrond de baan rondVastgesteld3.8003.800
Brassband AlmereProjecten stimulering kwaliteit blaasmuziekAfgewezen  
Brassband AlmereProjecten stimulering kwaliteit blaasmuziekVastgesteld8.9988.998
Brassband AlmereConcert Brassband Almere met stadsbeiaardier HavenfestivalVastgesteld850850
Bureau Gelijke Behandeling FlevolandTakenpakket 2018Vastgesteld153.294153.294
Capture 22 StichtingDa Bounce Urban Film FestivalAfgewezen  
Chris en Voorkom StichtingWeerbaarheidsprogramma'sAfgewezen  
Cirwinn BVCompetitie Upcycle City, deelplan 2Vastgesteld678.750678.472
Cirwinn BVCompetitie Upcycle City, deelplan 1Vastgesteld1.052.5001.052.500
Cirwinn BVCompetitie Upcycle City, deelplan 3Vastgesteld487.500436.106
Cirwinn BVCompetitie Upcycle City, deelplan 4Vastgesteld192.080192.080
Clienten Beraad AlmereBeraadsgroep Clienten beraad AlmereVastgesteld5.9005.900
Clienten Perspectief GGZ StichtingStip GGz Almere HavenAfgewezen  
Clienten Perspectief GGZ StichtingConferentie Cliënt in de HoofdrolVastgesteld5.0005.000
Clienten Perspectief GGZ StichtingPersonen met verward gedrag, deelproject CrisiskaartVastgesteld39.89623.400
Clienten Perspectief GGZ StichtingStip GGzVastgesteld89.03189.031
Col Canto StichtingIn het kader van de dodenherdenking opvoeringVastgesteld6.0006.000
Col Canto StichtingMoravische Duetten DvorakVastgesteld2.0002.000
Con Tutti ScoutingScoutingactiviteitenVastgesteld1.0231.023
Corrosia, Cultureel Centrum StichtingCultureel Centrum CorrosiaVastgesteld525.049525.049
Corrosia, Cultureel Centrum StichtingWasserette de Witte Reus 3Vastgesteld8.0008.000
Corrosia, Cultureel Centrum StichtingFirst FridayVastgesteld15.21015.210
Creatieve Senioren StichtingGezellige OuderenAfgewezen  
Cultuurspoor Nieuwland StichtingCombinatiefuncties Cultuur op 4 locatiesVastgesteld25.00025.000
Dance CourtDance Court Show Case 2018Vastgesteld3.2753.275
De Almeerse Hockey Club VerenigingG-Hockey is leukVastgesteld1.0001.000
De Almeerse Hockey Club VerenigingSpecial Olympics 2018Afgewezen  
Dienst Justitiële InrichtingGGZ BemoeizorgVastgesteld40.25040.250
Dierenambulance Almere MiddenHulp aan dierenVastgesteld37.00037.000
Digg'out StichtingTussen Wal en SchipVastgesteld38.50038.500
Digg'out StichtingLets eat togetherVastgesteld5.0005.000
Digg'out StichtingThe NerdcornerAfgewezen  
Diligence Almere StichtingVervanging 2 diligence bussenVastgesteld10.00010.000
Diligence Almere StichtingDiligenceBusVastgesteld17.42517.425
Diligence Almere StichtingVervangen DiligencebussenVastgesteld20.00020.000
Diligence Almere StichtingCoördinatie Collectieve Uitleen Scootmobiel AlmereVastgesteld32.00032.000
Doenersdreef Zorg BVResidentiële jeugdhulpVastgesteld547.099529.271
Dream Up StichtingVon Du Urban Music EventVastgesteld10.00010.000
Eduvier Onderwijsgroep StichtingFlevodromeVastgesteld265.500218.090
Eerste Korfbalvereniging AlmereSchoolkorfbaltoernooi 2018Afgewezen  
Eigen Kracht CentraleEigen Kracht conferentiesVastgesteld50.00041.400
Eindig Laagland StichtingLezingen Eindig LaaglandVastgesteld2.6492.649
Emira StichtingSamen leren participerenAfgewezen  
Flevolands Symfonie OrkestConcert: Klassieke muziekVastgesteld1.5601.560
Flevostar-AlmereZwemmen voor mensen m.e.z. beperkingVastgesteld3.0003.000
Flevostate BVResidentiële jeugdhulpVastgesteld548.940139.278
Fonds voor bijzondere StichtingNoodhulpverleningVastgesteld106.000106.000
Forever Young Festival StichtingForever Young FestivalVastgesteld27.00027.000
Freeway Zorg BVBeschermd WonenVastgesteld410.420360.109
Gemeente DrontenRMCVastgesteld101.496101.496
Gemeente DrontenVSVVastgesteld95.75495.754
Gemeente DrontenWEBVastgesteld53.85753.857
Gemeente LelystadVSVVastgesteld112.406112.406
Gemeente LelystadRMCVastgesteld135.851135.851
Gemeente LelystadWEBVastgesteld96.57896.578
Gemeente UrkRMCVastgesteld63.70163.701
Gemeente UrkWEBVastgesteld16.41116.411
Gemeente UrkVSVVastgesteld27.7550
Gezondheid & Welzijn StichtingHet eHealth Gebruikers GildeVastgesteld59.00059.000
GGD FlevolandRSV / OGGZ onderdeel van AGZ en CSGVastgesteld1.391.3921.391.392
GGD FlevolandPreventie Huisuitzetting / EropafVastgesteld7.7707.770
GGD FlevolandKetenaanpak kinderen met overgewicht Almere BuitenVastgesteld36.36036.360
GGD FlevolandRSV JGZVastgesteld7.477.9327.286.325
GGD FlevolandBeschermd WonenVastgesteld502.230502.230
GGD FlevolandVerbreden Regionaal Meldpunt personen met verward gedragVastgesteld107.812107.812
GGD FlevolandLokale Persoonsgerichte Aanpak AlmereVastgesteld63.45563.455
GGz Centraal StichtingWMO openbare geestelijke gezondheidszorgVastgesteld192.026192.026
GGz Centraal StichtingZorg Advies TeamsVastgesteld35.89027.051
GO! StichtingPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld665.015540.825
GO! StichtingScholing voor en vroegschoolse educatie VVE locatiesVastgesteld12.38512.385
GO! StichtingCompensatie huurkostenVastgesteld6.2936.293
Goede Rede Concerten StichtingProfessionalisering Goede Rede ConcertenAfgewezen  
Goede Rede Concerten StichtingFestival Musique!Vastgesteld1.0001.000
Greenstar StichtingAsian Tropical EventAfgewezen  
Groot Wild StichtingOver/zichtVastgesteld8.0008.000
Handboogschutterij Almere VerenigingOpleidingen HandboogtrainerVastgesteld500500
Happy Kids Almere BVScholing voorschoolse educatie HBO Coaching kinderopvangVastgesteld3.3003.300
Happy Kids Almere BVScholing voorschoolse educatie Uk en PukVastgesteld3.1703.170
Happy Kids Almere BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld63.34245.575
HAVAS HandbalverenigingTrainingen en toernooien G TeamVastgesteld540540
HAVAS HandbalverenigingSchoolhandbal HavasAfgewezen  
Heart Beat AlmereStimuleren van hartpatiëntenVastgesteld840840
Heart Beat AlmereJoop Tromp volleybaltoernooiVastgesteld800800
Heart Beat AlmereOpleiding en begeleiding sportleiders en reanimatieVastgesteld500500
Helen Parkhurst DaltonschoolAanjaaggelden Techniek VOVastgesteld35.00034.242
HierTV StichtingSenior-LiveVastgesteld125.000125.000
Hindoe Onderwijs StichtingSpreekvaardigheidVastgesteld179179
Hockey Below The Sea StichtingZaalhockey evenement voor de jeugdAfgewezen  
Hoek De StichtingBeheer vrijwilligersverzamelgebouwVastgesteld29.00029.000
Horizon BVKennisvoucher Flevo CampusVastgesteld50.00037.580
Horizon BVGreen Health Solutions 2018-2020Vastgesteld70.00070.000
Horizon BVChallenge4AllVastgesteld 1.500
Horizon BVKennisvraagondersteuning bedrijfsleven en Flevo CampusVastgesteld68.83749.483
Hospice AlmereHuishoudelijke hulp aan bewoners van het HospiceVastgesteld9.5009.500
Hospice AlmereHospice AlmereVastgesteld20.00014.400
Hubertus Muziekvereniging SintOpleidingsorkest Muziekvereniging Sint HubertusVastgesteld10.00010.000
HUMANITAS, Nederlandse VerenigingDetentiemaatjesVastgesteld30.02230.022
HUMANITAS, Nederlandse VerenigingBusinesscase Basisvoorzieningen Jeugd - HumanitasVastgesteld231.259231.259
HUMANITAS, Nederlandse VerenigingRSVVastgesteld1.192.3971.192.397
Huurdersbelangenvereniging deBelangenbehartiging huurders in AlmereVastgesteld4.7654.765
Huurdersorganisatie Goede stedeHuurdersbelangenAfgewezen  
Huurdersvereniging AlmereBelangenbehartiging huurders YmereVastgesteld4.7654.765
Ikky BVScholing voor de uitvoering van peuterwerk en of VVEVastgesteld2.9632.963
Ikky BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld32.78113.142
Ikky BVPeuterspeelzaalwerk en VVE locatie BinnenkruierstraatVastgesteld22.08912.470
In2ecobuildings B.V.Duurzame energie onderzoek FilmwijkVastgesteld10.00010.000
In2ecobuildings B.V.Duurzame energie Onderzoek Filmwijk derde serieVastgesteld10.00010.000
In2ecobuildings B.V.Duurzame energie Onderzoek Filmwijk vierde serieVastgesteld10.00010.000
Inloophuis de Ruimte StichtingOpen inloop Maaltijdproject Cursus Geweldloos CommunicerenVastgesteld12.30012.300
Inspiratie Inc. StichtingIntegrale en cultuursensitieve pilot voor het versterken vanAfgewezen  
Inspiratie Inc. StichtingVrijwilligerswerk versterkt AlmereVastgesteld25.00025.000
Inspiratie Inc. StichtingCombinatiefunctionaris CultuurVastgesteld16.50016.500
Interakt Contour Groep StichtingExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld49.32049.320
Interakt Contour Groep StichtingBeschermd WonenVastgesteld55.64255.642
Intermetzo Zorg StichtingSchool2CareVastgesteld459.161432.112
Intermetzo Zorg StichtingFACT Jeugd AlmereVastgesteld117.438114.393
Intermetzo Zorg StichtingZorg en Onderwijs arrangement de BongerdVastgesteld184.044194.108
Internationaal ZomerfestivalZomerfestival klassieke muziekVastgesteld1.5001.500
Iris Zorg StichtingMO Crisisopvang en extramuraalVastgesteld681.946668.368
Iris Zorg StichtingBeschermd WonenVastgesteld1.666.2871.531.324
Islamitisch Verpleeghuis StichtingBewegen in Haven voor vrouwen en meisjes van allochtoneAfgewezen  
Jeugdcultuurfonds Almere StichtingJeugdcultuurfondsVastgesteld156.650156.650
Jeugdfonds Sport & Cultuur AlmereSportactiviteiten voor kinderen van niet financieelVastgesteld195.000195.000
Jeugdfonds Sport & Cultuur AlmereZwemprojectVastgesteld371.000347.150
Jinc.Jinq programma voor basis en voortgezet onderwijs in AlmereVastgesteld38.00038.000
Jozef StichtingProspectAfgewezen  
KDV "De Berenstad" VOFScholing voorschoolse educatieVastgesteld4.8304.830
KDV "De Berenstad" VOFPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld98.09973.916
KDV Dikkertje DapPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld245.910196.426
KDV Dikkertje DapScholing voorschoolse educatie PiramideVastgesteld4.9384.938
Kinderopvang Kiekeboe VOFPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld503.450438.989
Kindervakantieland StichtingKindervakantieweken 2018Vastgesteld10.00010.000
Kinderworld Almere-West BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld54.83831.422
KleurinCultuur StichtingDe Kunstbus en combinatiefunctionarisVastgesteld87.47187.471
Kubus DeKunstbende FlevolandVastgesteld8.0008.000
Kunstlinie Almere Flevoland (KAF)HuurcomponentVastgesteld4.031.0964.031.096
Kunstlinie Almere Flevoland (KAF)Space Waste, Daan RoosegaardeVastgesteld50.00050.000
Kunstlinie Almere Flevoland (KAF)Programmering KAFVastgesteld3.566.6703.566.670
Kwintes StichtingErop af Pre housingFirstVastgesteld36.70036.700
Kwintes StichtingRSVVastgesteld1.280.9011.276.416
Kwintes StichtingExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld59.10259.102
Kwintes StichtingBeschermd WonenVastgesteld21.013.86420.091.532
Kwintes StichtingBudgetbeheerVastgesteld50.00035.033
Laporeva V.Concertpodium VerzetslaanAfgewezen  
Leerlingzorg Primair OnderwijsAanjaaggelden onderwijs Sterk in de Wijk Almere HavenVastgesteld96.50096.500
Leerlingzorg Voortgezet OnderwijsAlmeerkansVastgesteld243.200243.200
Leerlingzorg Voortgezet OnderwijsAanjaaggelden onderwijs Zat 2.0 in het VOVastgesteld53.50053.500
Leerorkest Almere StichtingLeerorkesten voor PO en VO leerlingenAfgewezen  
Leger des Heils KerkgenootschapWMO activiteitenVastgesteld13.27913.279
Leger des Heils KerkgenootschapHeel de Muziekwijk baktAfgewezen  
Leger des Heils KerkgenootschapMaatschappelijke opvangVastgesteld10.00010.000
Leger des Heils Welzijns StichtingDutch Street CupAfgewezen  
Leger des Heils Welzijns StichtingExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld59.10259.102
Leger des Heils Welzijns StichtingBeschermd WonenVastgesteld2.635.7352.316.425
Leger des Heils Welzijns StichtingEropafVastgesteld36.70036.700
Leger des Heils Welzijns StichtingActiviteiten 2018 Leger des Heils RSVVastgesteld4.564.4674.519.719
Levvel StichtingPreventieve JeugdhulpAfgewezen  
MEE IJsseloevers StichtingSamen Sterk in vrijwilligerswerkVastgesteld50.00833.765
MEE IJsseloevers StichtingCasemanagementVastgesteld45.00045.000
MEE IJsseloevers StichtingRSVVastgesteld1.704.0001.694.000
Mentorschap StichtingMentorschap binnen aanpak preventie ouderenmishandelingVastgesteld8.7588.758
Merem Behandelcentra StichtingSportloket voor mensen met Fysieke beperkingVastgesteld3.8003.800
Mijn KinderopvangPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld43.57443.574
Mind at WorkINTOWORKVastgesteld252.000 
Mind at WorkStage2WorkVastgesteld35.00035.000
Mind at WorkMeiden met PitVastgesteld50.38450.384
MMB MarketingPoolse Fitnessdag AlmereAfgewezen  
MOC Casting & Modellenbureau SShining stars evenementAfgewezen  
MoleMann Mental Health BVConsultatielijn Jeugd GGZ AlmereVastgesteld55.36053.030
Multiculturele Organisatie AlmereTalentontwikkeling jeugd FilmwijkAfgewezen  
Multiculturele Organisatie AlmereWK FlevolandAfgewezen  
Multiculturele Organisatie AlmereBattle of the DrumVastgesteld2.5002.500
Muziektalent Almere StichtingBegeleiden en ondersteunen van getalenteerde klassieke muziekstudentenVastgesteld25.00025.000
Nederlands Handboog BondRTC HandboogschietenVastgesteld5.0005.000
Nederlandse Rode Kruis HetVergoeding huurlastenVastgesteld14.35014.350
New Goals StichtingJong en oud samenbrengen om gezamenlijk eenAfgewezen  
Nobel Run StichtingDe Nobel RunAfgewezen  
Noordoostpolder GemeenteVSVVastgesteld33.3060
Noordoostpolder GemeenteRMCVastgesteld118.243118.243
Noordoostpolder GemeenteWEBVastgesteld28.92328.923
NUL36 ProductionsVerantwoorde feesten youngsters voorlichtingscampagneVastgesteld2.0002.000
NVAAutisme Informatie CentrumVastgesteld3.2853.285
Oase VerenigingOntspanning en gezelligheid voor ouderenVastgesteld2.0002.000
Omega Groep BVBeschermd WonenVastgesteld911.198889.399
Omega Groep BVResidentiële jeugdhulpVastgesteld421.147449.500
Omega Groep BVResidentiële jeugdhulpVastgesteld554.165554.165
Ondersteuning Stichting totAdviesraad Sociaal Domein AlmereVastgesteld44.00027.006
Ongekend Sterk AlmereClient Service CentrumVastgesteld5.3505.350
Openbare Bibliotheek Almere StichtingAlmeers DicteeVastgesteld5.0005.000
Openbare Bibliotheek Almere StichtingCombinatiefunctie cultuurcoachVastgesteld16.50016.500
Openbare Bibliotheek Almere StichtingHuurcomponentVastgesteld2.335.6922.335.692
Openbare Bibliotheek Almere Stichtingwww.jonginalmere.nlVastgesteld35.15035.150
Openbare Bibliotheek Almere StichtingDe bibliotheek op school (dBos) en VoorleeswedstrijdVastgesteld40.38540.385
Openbare Bibliotheek Almere StichtingKlik & TikVastgesteld9.0009.000
Openbare Bibliotheek Almere StichtingHuurovereenkomst de Vip LoungeVastgesteld66.43666.436
Openbare Bibliotheek Almere StichtingDe nieuwe bibliotheekVastgesteld6.244.7546.244.754
Operam StichtingOperam 2018Vastgesteld15.37515.375
Parkhuysen StichtingInloophuis voor kankerpatiëntenVastgesteld30.75030.750
Partnersteden AlmereUitwisselingsprojecten in het kader van internationaleVastgesteld41.40041.400
Partou BVScholing voorschoolse educatieVastgesteld17.60317.603
Partou BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld281.486267.425
Perspektiev BVResidentiële jeugdhulpVastgesteld796.435814.672
Philadelphia Zorg StichtingBeschermd WonenVastgesteld101.680101.680
PI-groep Zorg BVBeschermd WonenVastgesteld1.788.0341.641.321
Pino KinderdagverblijfScholing VVE opleiden 2 medewerkersVastgesteld6.5006.500
Pino KinderdagverblijfPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld122.26492.948
Playing for SuccessPlaying for Success Assist tegen armoedeAfgewezen  
Pluryn Groep StichtingResidentiële jeugdhulpVastgesteld6.501.9505.703.941
Poppodium Almere StichtingPoppodium AlmereAfgewezen  
Popwaarts StichtingPoprondeVastgesteld8.5008.500
PRAGO StichtingPrago, cursussen basiseducatieVastgesteld40.00040.000
Present Almere StichtingCoördineren vrijwilligerswerkAfgewezen  
Prisma StichtingAlmere Kenniscentrum TalentVastgesteld24.15021.293
Prisma StichtingAanjaaggelden OnderwijsVastgesteld7.6877.687
Privépersonen (19)van Groot naar BeterVastgesteld23.75023.750
Privépersonen (2)van Groot naar BeterAfgewezen  
PrivépersoonInitiatievenbudget Duurzame EnergieVastgesteld3.0003.000
PrivépersoonWorkshop somberheid en depressieAfgewezen  
PrivépersoonPatterns outdoorAfgewezen  
PrivépersoonDienst voor passagiersAfgewezen  
Promotion de la Musique StichtingJeugdproject Mijn Eerste ConcertVastgesteld8.0008.000
Promotion de la Musique StichtingJeugdproject Speel Cornet in de bandAfgewezen  
Reclassering Nederland StichtingTijdelijk Huisverbod FlevolandVastgesteld140.548127.377
Rekreatiesport Almere VerenigingSporten RSAVastgesteld7.5007.500
Rekreatiesport Almere VerenigingBewegen chronisch ziekenVastgesteld480480
Remix popkoorConcertreeks Popkoor RemixVastgesteld1.0001.000
ROC Flevoland StichtingRMC toeleiding naar beroepsonderwijsVastgesteld199.000199.000
ROC Flevoland StichtingOpMaat gedifferentieerde EntreeopleidingVastgesteld200.000200.000
ROC Flevoland StichtingPPS TechPack FlevolandVastgesteld150.000150.000
ROC Flevoland StichtingEntree Almere Locatie MBO College BuitenVastgesteld160.000160.000
ROC TopPlusvoorzieningVastgesteld15.00015.000
Roerkoning De VerenigingRondje PampusVastgesteld1.0001.000
Run for Sense StichtingRun for Sense voor basisschool leerlingenAfgewezen  
s Heeren Loo Stichting ZorggroepOnderwijs Jeugdhulp Arrangement Pro AlmereVastgesteld1.053.551993.610
s Heeren Loo Stichting ZorggroepBeschermd WonenVastgesteld177.389169.851
s Heeren Loo Stichting ZorggroepResidentiële jeugdhulpVastgesteld2.246.2572.363.076
s Heeren Loo Stichting ZorggroepExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld49.32043.375
Saffana's Kindercentrum BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld87.61084.134
Sail Today BVBevordering WatersportVastgesteld4.0004.000
Samen naar Balans StichtingWhen Woman WorshipAfgewezen  
Schaakvereniging AlmereSchoolschaaktoernooi basisscholenVastgesteld4.0004.000
Schoor Stichting DeUitbreiding opdracht jonge kind RSV 2018Vastgesteld28.00028.000
Schoor Stichting DeVocal Harmony ouderenkoorAfgewezen  
Schoor Stichting Deaccommodatie huur 2018Vastgesteld1.756.6791.756.679
Schoor Stichting DePilot voor mensen met verward gedrag in StedenwijkVastgesteld32.87532.875
Schoor Stichting DeCoaching op speelzaal van het AZCVastgesteld11.31611.316
Schoor Stichting DeRSV WelzijnVastgesteld11.146.65011.146.650
Schoor Stichting DeBuurtbemiddeling en BuurtsportcoachesVastgesteld54.81154.811
SCIANDRI StichtingBuurtsportcoach Almere Stad OostVastgesteld73.56373.563
Scouting Cornelis Lelygroep AlmereScoutingspel in AlmereVastgesteld4.2554.255
Scouting de Meridiaan StichtingScouting de MeridiaanVastgesteld3.3943.394
Scouting Hannie Schaft VerenigingUitvoering geven aan scoutingspelVastgesteld4.2224.222
Scouting Novo Mundo VerenigingOntwikkelen van activiteiten voor jongeren in Almere-poortVastgesteld1.1041.104
Single Supermom StichtingDurven DoenAfgewezen  
Single Supermom StichtingAlleen opvoeden gaat primaVastgesteld5.0005.000
SKOFV, SKO Flevoland en VeluweAanjaaggelden sturen op kwaliteit en betekenis geven aanVastgesteld50.00050.000
SKOFV, SKO Flevoland en VeluweAanjaaggelden Onderwijs gespreksvaardighedenVastgesteld4.2644.264
Slachtofferhulp NederlandStichting Slachtofferhulp NederlandVastgesteld35.87535.875
Small Society BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld99.06676.874
Smallsteps BVCompensatie huurkosten pand ArchipelVastgesteld7.8087.808
Smallsteps BVExtra scholing peuterspeelzaalmedewerkersAfgewezen  
Smallsteps BVScholing peuterspeelzaalmedewerkersVastgesteld18.00718.007
Smallsteps BVExtra ondersteuning van de peuterspeelzaalmedewerkersAfgewezen  
Smallsteps BVPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld1.052.730819.401
SOGA StichtingKernactiviteitenVastgesteld48.68848.688
Sportclub Gehandicapten StichtingHet beoefenen van de zwem- en ruitersport voor personen met een beperkingAfgewezen  
Spuitgasten deBrandweerdag 2018 thema VeiligheidVastgesteld3.0003.000
Stad en Natuur Almere StichtingProject AlmeersepoortVastgesteld116.626116.626
Stad en Natuur Almere Stichtingaccommodatie huur 2018Vastgesteld233.480233.480
Stad en Natuur Almere StichtingProgrammering UpyclecenterVastgesteld69.05269.052
Stad en Natuur Almere StichtingBeheer en programmering groene locaties AlmereVastgesteld1.264.0401.264.040
Starlights The25-jarig jubileum the StarlightsVastgesteld4.2254.225
Stichting Almere SpeciaalAangepast SportenVastgesteld10.00010.000
Stichting Boschhuis/TriadeAmbulante zorg aan zorgmijders ingezet vanuit VangnetVastgesteld27.74727.747
Stichting Boschhuis/TriadeSterk voor SchoolVastgesteld102.000102.000
Stichting Boschhuis/TriadeBeschermd WonenVastgesteld4.494.7674.362.647
Stichting Boschhuis/TriadeSterk in de Klas continueringVastgesteld464.458464.458
Stichting Cultuurfonds AlmereAanjaaggelden CultuurVastgesteld645.000645.000
Stichting Platform HeroPilotproject theatervoorstelling 'Enkeltje Holandija'Afgewezen  
Stichting Samen Veilig Midden-NederlandUitvoering Justitiële activiteiten in kader van de jeugdwetVastgesteld8.808.6028.637.956
Stichting SandhiDivaliviering met een multicultureel karakterAfgewezen  
Stichting Start2FinishEuropees Kampioenschap Politie TriathlonVastgesteld4.0004.000
Stichting TOP-amateur'Weet u nog wel.....De Revue?'Vastgesteld8.0008.000
Stichting TOP-amateurFlevo Christmas PromsVastgesteld8.0008.000
Stichting VMCAPilot Eigen Tijd in de wijkVastgesteld55.37155.371
Stichting VMCARSVVastgesteld2.682.9842.682.984
Studentenroeivereniging AlmeerseFylí AgonVastgesteld1.2501.250
SubSub StichtingOp Drift!Vastgesteld25.35025.350
Suburbia StichtingActiviteiten Theatergroep SuburbiaVastgesteld147.030147.030
Surant StichtingBuiten RicVastgesteld57.05957.059
Taalcentrum AlmereInrichting schakelklassen PO en VOVastgesteld670.910670.910
Tactus Verslavingszorg StichtingTalk n Joy weekVastgesteld3.6003.600
Tactus Verslavingszorg StichtingPreventie, Zorg en HerstelVastgesteld1.798.7091.798.709
Talent In Opleiding BVBuurtsportcoaches Almere Stad WestVastgesteld147.125147.125
Talent In Opleiding BVBuurtsportcoaches Almere BuitenVastgesteld147.125147.125
Talent In Opleiding BVScholing Cruyff Foundation CoachVastgesteld500500
Tennis College Flevoland BVITF 4 Autumn AlmereAfgewezen  
Tennis College Flevoland BVITF 4 Outdoor Almere tennistoernooiAfgewezen  
Tennis College Flevoland BVITF 4 Wheel Chair Outdoor Almere tennistoernooiAfgewezen  
The Stage AlmereDiverse activiteitenAfgewezen  
Theater & Productiehuis AlmereBonteHondVastgesteld223.080223.080
Theater & Productiehuis AlmereKunst is Dichterbij dan je DenktVastgesteld152.100152.100
Theaterschool & ProductiehuisTalentontwikkeling Theaterschool AlmereVastgesteld30.42030.420
Timon Groep StichtingOpvang van en hulpverlening aan zwerfjongerenVastgesteld75.00075.000
Timon Groep Stichtingbegeleiding individueel en inloopVastgesteld70.90024.661
Timon Groep StichtingBeschermd WonenVastgesteld338.734275.168
Triade StichtingExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld49.32030.851
Triade StichtingResidentiële jeugdhulpVastgesteld2.911.4723.311.472
Triade StichtingAangepast Sporten met een verstandelijke beperkingVastgesteld6.0006.000
Triade StichtingPlezier in BewegenAfgewezen  
Triade StichtingsuperCOOLAfgewezen  
Triple Performance Sports BVJunior Challenge Flevoland CircuitVastgesteld7.0007.000
Turning Spirit AlmereHuur sporthal RaggersVastgesteld13.00013.000
Ushi Huis BVOnderzoek PlechtVastgesteld9.6209.620
VanHarte StichtingResto VanHarte AlmereAfgewezen  
VanHarte StichtingKinderRestoAfgewezen  
Verbond der Almeerse StudentenAlmere StudentenstadVastgesteld18.50018.500
Vereniging VC AllvoTegemoetkoming reiskosten zitvolleyballersVastgesteld560560
Veteranen Almere StichtingDiverse activiteiten militaire veteranenVastgesteld7.0007.000
Vis-A-Vis StichtingMARE speeljaar 2 - 2018Vastgesteld152.607152.607
Vitree StichtingOnderwijs jeugdhulparrangement de WatertuinVastgesteld803.866735.526
Vitree StichtingOnderwijs Jeugdhulparrangement BombardonVastgesteld896.973897.116
Vitree StichtingExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld19.56519.157
Vitree StichtingOnderwijs Jeugdhulparrangement OPDCVastgesteld453.628414.025
Vitree StichtingPreventief interventie team AlmereAfgewezen  
Vitree StichtingAmbulante crisishulpverlening ASH en VHT-ASHVastgesteld261.366261.366
Vitree StichtingOke op school voorlichtingVastgesteld137.000137.000
Vitree StichtingOke op schoolVastgesteld783.648783.648
Vitree StichtingJeugdhulp 24-uurszorgVastgesteld8.360.0848.360.084
Vitree StichtingPleegzorgVastgesteld8.260.4358.652.546
VluchtelingenWerk StichtingJuridische begeleiding van vluchtelingenVastgesteld75.00075.000
Voedsel Loket Almere StichtingVoedselLoket AlmereVastgesteld75.00075.000
Voedsel Loket Almere StichtingVoedselloket AlmereVastgesteld36.00036.000
Vogelopvangcentrum StichtingOpvangen en verzorgen van vogelsVastgesteld14.50014.500
VolleybalverenigingTrainerscursus VT2Vastgesteld340340
Vrije Peuterspeelzaal StichtingPeuterspeelzaalwerk en VVEVastgesteld193.194133.977
Vrije Peuterspeelzaal StichtingCompensatie huurkosten achtertuin ChristoffeltjeVastgesteld3.3303.330
Vrije Peuterspeelzaal StichtingOpleidingskosten voor VVE programma aanvullendVastgesteld2.8692.869
Vrijeschool RaphaëlVoortzetting Brede Vrijeschool AlmereVastgesteld36.75636.756
Vrouwencentrum Rahma StichtingHet MaatjesprojectAfgewezen  
Weekend Academie StichtingBestrijding en preventie van armoede door talentontwikkelingVastgesteld31.68031.680
Weekend Academie StichtingWeekend Academie AlmereVastgesteld45.00045.000
Weekje Weg StichtingWeekje Weg AlmereVastgesteld12.04010.075
Wende 2001 StichtingRondje FlevolandVastgesteld3.0003.000
Werk & Begeleiding FlevolandHet opzetten van ontmoetingsplekken in de stadAfgewezen  
Werken voor Werk StichtingActivering werkzoekendenVastgesteld14.0008.729
Werkgroep Arme KantCursus Uitkomen met je InkomenVastgesteld600600
Wetswinkel Almere StichtingDe Wetswinkel als onderdeel van AlmereVastgesteld27.10027.100
Who's Next Almere StichtingWho is NextVastgesteld98.64198.641
WildeWoudeWasWeek van het jonge kind 2018Vastgesteld7.5007.500
Windesheim Christelijke HogeschoolTransformatiewerkplaats FlevolandVastgesteld32.00032.000
WindsurfverenigingOpleiding tot windsurfinstructeurVastgesteld500500
WomenLoveLifeBewustwording Beeldvorming EmancipatieAfgewezen  
Wonen Media BVVerduurzaming VvE Serene OnderzoekkostenVastgesteld9.9839.983
Woonzorgcentra Flevoland StichtingBeschermd WonenVastgesteld866.019821.165
Youth for Christ Nederland StichtingYfC The Mall AlmereVastgesteld41.32041.320
Znatoki StichtingLessen geven in het Russisch en behouden van de Russische cultuurAfgewezen  
Znatoki StichtingEducatieve vrijetijdsbestedingAfgewezen  
Zomerschool voor Senioren StichtingZomerschool voor Senioren AlmereVastgesteld3.0003.000
Zonnebloem De VerenigingTheatermiddagVastgesteld1.3411.341
Zonnebloem De VerenigingBootdagtochtVastgesteld3.3883.388
Zorg en Plezier U.A. CoöperatieDagbesteding Arabisch sprekende mensenVastgesteld8.5008.500
Zorggroep Almere StichtingVoorzieningen zorginfrastructuurAfgewezen  
Zorggroep Almere StichtingExpertteams (gezins)ondersteuning/SSTVastgesteld49.32048.941
Zorggroep Almere StichtingRSVVastgesteld3.890.0003.890.000
Zorggroep Oude en Nieuwe LandStop huiselijk geweld en kindermishandelingVastgesteld180.000180.000