Subsidieregister 2019

Bijgewerkt tot en met april 2022.

AanvragerProjectStatusVerleende subsidieVastgestelde subsidie
2+ StichtingJong Beginnen AlmereVastgesteld110.00098.000
2+ StichtingFestival 2 Turven HoogVastgesteld60.70260.702
3HO-Almere Stichting3HOVastgesteld3.0003.000
4/5 Mei Comite StichtingDodenherdenkingVastgesteld13.00013.000
5000stappen.nl StichtingOpleiding wandelbegeleiderVastgesteld500500
Abri StichtingDiverse activiteitenVastgesteld100.450100.450
Aeres groep StichtingDenktank Aeres HBOVastgesteld86.00086.000
Aeres groep StichtingOntvangstgebouw Floriade 2019-2022Verleend4.475.000 
Aeres groep StichtingOntwikkeling Masteropleiding Food & Behaviour 2019-2021Verleend175.000 
Aeres groep StichtingResearchers in Residence Flevo CampusVastgesteld15.0002.016
Afasiecentrum Flevopolder, 'tAfasiekoor AlmereAfgewezen  
Afasiecentrum Flevopolder, 'tAfasie en TheaterAfgewezen  
Almeerdaagse StichtingAlmerepadAfgewezen  
Almeers Jeugd Symfonie OrkestAJSOVastgesteld80.93680.936
Almeers Kamerkoor Amuse VocaleNature ÉternelleVastgesteld1.5891.589
Almeers Kamerkoor Amuse VocaleFruits of SilenceVastgesteld2.0002.000
Almeers OrkestSamenwerking twee Almeerse orkestenVastgesteld2.7132.713
Almeerse Handen Ineen StichtingWijk en buurthuisactiviteitenAfgewezen  
Almeerse Reddings Brigade VerenigingStrandbewaking en preventieVastgesteld57.40057.400
Almeerse SchaatsverenigingDiverse breedte- en top inline-skate activiteitenVastgesteld2.4002.400
Almere 1981 AtletiekverenigingAlmeerse LenteloopVastgesteld2.2552.255
Almere '90 Base- en softballWindmill Classic Slowpitch TournamentVastgesteld1.5001.500
Almere City Marketing StichtingCitymarketingVastgesteld1.716.0001.716.000
Almere SpinnersHet derde Almeerse SchoolfrisbeetoernooiVastgesteld175175
Altra StichtingAmbulante jeugdhulpverleningVastgesteld145.450145.450
Amethist VerslavingszorgCasemanagement en individuele begeleidingVastgesteld200.000200.000
Amethist VerslavingszorgSociaal Stedelijk Team / Expertteam WmoVastgesteld59.00059.000
Amogdha Projects & EventsIndian Summer Festival AlmereVastgesteld3.0003.000
Aob Compaz BVRe-integratie multiproblematiekAfgewezen  
ASG Almeerse ScholengroepPlaying for Success FLOWAfgewezen  
ASG Almeerse ScholengroepCombinatiefunctionaris PrO Almere, Buitenhout CollegeVastgesteld66.04966.049
ASG Almeerse ScholengroepAKT KidsXtra Gym Sport en ASM academieVastgesteld217.350217.350
ASG Almeerse ScholengroepZomerschool POVastgesteld100.00098.211
ASG Almeerse ScholengroepPlaying for SuccessVastgesteld100.000100.000
ASG Almeerse ScholengroepCollage AlmereVastgesteld942.789908.512
ASG INZ Pro AlmereJonge statushouders met een laag IQVastgesteld140.000140.000
ASG INZ Pro AlmereLeszwemmen voor diploma A tijdens schoolurenVastgesteld4.1714.171
ASG INZ Pro AlmereHoe word je rijk?Vastgesteld11.60011.600
ATA StichtingPersonenalarmeringVastgesteld50.66636.817
Avanti StichtingPlatform diversiteit AlmereVastgesteld176.025176.025
Baken Almere HetCombinatiefunctionaris Trinitas AtelierVastgesteld13.65813.658
Bevordering van Vrolijkheid NationaleDe Vrolijke Ruimte - Vrolijke activiteiten 2019 in azcVastgesteld15.37515.375
Blijf Groep StichtingWegwerken wachtlijstVastgesteld300.000300.000
Blijf Groep StichtingRSV hulp slachtoffers huiselijk geweldVastgesteld2.339.0002.339.000
Blijf Groep StichtingZorgcoördinator MensenhandelVastgesteld96.80092.661
Blijf Groep StichtingVeilig Thuis FlevolandVastgesteld3.311.0003.311.000
Blijf Groep StichtingAanvulling Veilig Thuis FlevolandVastgesteld1.100.0001.100.000
Blijf Groep StichtingVeilig Thuis FlevolandVastgesteld2.998.0002.998.000
Brassband AlmereConcert tijdens Havenfestival met stadsbeiaardierVastgesteld500500
Brassband AlmereProjecten stimulering kwaliteit blaasmuziekVastgesteld7.7187.718
Bridge Club de Tweede VerenigingAanschaf dupliceermachine met toebehorenAfgewezen  
Bureau Gelijke Behandeling FlevolandWGA taken discriminatie en voorlichtingVastgesteld155.975155.975
Cantate Koor Almere VerenigingUitvoeren Messiah van G.F. HändelVastgesteld3.5003.500
Capture 22 StichtingDa Bounce Urban Film FestivalVastgesteld8.0008.000
Clienten Beraad AlmereOrganiseren van beraadsgroepen voor Almeerders laag inkomenVastgesteld5.9255.925
Clienten Perspectief GGZ StichtingSteun en Informatiepunt GGz (STIP GGz)Vastgesteld90.54590.545
Clienten Perspectief GGZ StichtingProject CrisiskaartVastgesteld16.49616.496
Clienten Perspectief GGZ StichtingOpstart Project HerstelacademieVastgesteld27.83027.830
Clienten Perspectief GGZ StichtingConferentie Cliënt in de HoofdrolVastgesteld5.7505.750
Col Canto StichtingKerstconcertVastgesteld2.5002.500
Col Canto StichtingDeutsches Requiem van BrahmsVastgesteld6.5006.500
Col Canto StichtingAngelo American concert dameskoor AlmereVastgesteld1.5001.500
Comité 30 juni/1 juli StichtingKeti Koti AlmereVastgesteld10.00010.000
Con Tutti ScoutingScoutingVastgesteld804804
Corrosia, Cultureel Centrum StichtingBuurtsoap deel 3: de wasserette draait vrijwilligVastgesteld8.0008.000
Corrosia, Cultureel Centrum StichtingFirst Friday 5Vastgesteld15.3880
Corrosia, Cultureel Centrum StichtingCultureel Centrum CorrosiaVastgesteld32.64332.643
Corrosia, Cultureel Centrum StichtingJaarplanVastgesteld606.192606.192
Dance CourtDance Court Show CaseAfgewezen  
De Almeerse Hockey Club VerenigingG- HockeyVastgesteld2.5002.500
Dienst Justitiële InrichtingGGZ bemoeizorgVastgesteld40.25040.250
Dierenambulance Almere MiddenHulp aan dierenVastgesteld37.00037.000
Digg'out StichtingTussen wal en SchipVastgesteld38.50038.500
Digg'out StichtingLet's eat TogetherVastgesteld5.0005.000
Digg'out StichtingThe NedcornerAfgewezen  
Diligence Almere StichtingCoördinatie Collectieve Uitleen Scootmobiel AlmereVastgesteld32.00032.000
Diligence Almere StichtingDiligenceBusVastgesteld17.42517.425
DKORDoorstart Kunstambassadeurs AlmereVastgesteld20.000 
Doenersdreef Zorg BVVerrassend VerbindenVastgesteld5.7815.781
Dutch Extreme StichtingNK Slalom Windsurfen 2019Vastgesteld1.0001.000
Eduvier Onderwijsgroep StichtingFlevodromeVastgesteld265.500246.536
Eerste Korfbalvereniging AlmereSchoolkorfbaltoernooiVastgesteld750750
Eindig Laagland StichtingLiteraire bijeenkomstenVastgesteld3.5003.500
Etienne Esajas Soccer AcademyNaschools zaalvoetbal jeugdAfgewezen  
Exodus Midden Nederland StichtingSpecialistische ambulante woonbegeleidingVastgesteld25.0008.777
Flevostar-AlmereZwemmen voor mensen met een beperkingAfgewezen  
Flevostar-AlmereZwemmen voor mensen met een beperkingVastgesteld3.0003.000
Fonds voor bijzondere noden in Almere StichtingVerstrekken van noodhulpVastgesteld155.000145.000
Fonds voor bijzondere noden in Almere StichtingOnderzoek impact Fonds voor Bijzondere Noden AlmereVastgesteld8.5008.500
Foundation For A Better WorldVerticale nok windmolenAfgewezen  
Freecycling Almere StichtingBedrijfspand opslag goederenAfgewezen  
Freeway Zorg BVBeschermd WonenVastgesteld411.156402.129
Freeway Zorg BVAanvullende aanvraag Beschermd WonenVastgesteld79.61075.629
Fysiotherapie de Haak MaatschapIn balans, Veilig en zelfstandig op de beenAfgewezen  
Gave, Kerkelijk VluchtelingenwerkConnect Us AlmereAfgewezen  
Gemeente DrontenRMCVastgesteld107.961107.961
Gemeente DrontenVSV inclusief gemeente Urk en NOPVastgesteld89.55645.750
Gemeente DrontenWEBVastgesteld55.54155.541
Gemeente LelystadVSVVastgesteld105.131105.131
Gemeente LelystadRMCVastgesteld163.586163.586
Gemeente LelystadWEBVastgesteld115.135115.135
Gemeente UrkWEBVastgesteld18.78018.780
Gemeente UrkRMCVastgesteld68.82168.821
GGD FlevolandAanvullende inzet BrandpuntfunctionarisVastgesteld13.10113.101
GGD FlevolandJGZ AlmereVastgesteld8.444.3378.281.446
GGD FlevolandRSV OGG Maatschappelijke zorgVastgesteld1.929.2111.929.211
GGD FlevolandAanpak Gezond Gewicht AlmereVastgesteld64.49853.464
GGD FlevolandSociaal Medisch SpreekuurVastgesteld106.59841.005
GGD FlevolandVerbreding Regionaal Meldpunt OGGz personen verward gedragVastgesteld107.812107.812
GGD FlevolandVoorzitterschap Reg. Experttafel Jeugd Flevoland 2019-2021Vastgesteld69.38169.381
GGD FlevolandLokale VerbindingAfgewezen  
GGD FlevolandAanvullende inzet Verbreden Regionaal Meldpunt OGGzVastgesteld118.188118.188
GGD FlevolandKansrijke StartVastgesteld30.00030.000
GGD FlevolandAanvullende aanvraag JGZ AlmereVastgesteld199.861189.868
GGz Centraal StichtingZorg Advies TeamsVastgesteld27.02827.028
GGz Centraal StichtingWMO Openbare Geestelijke GezondheidszorgVastgesteld195.026195.026
GO! StichtingPilot Kwaliteitsimpuls VVEVastgesteld72.60043.570
GO! StichtingVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld746.154540.300
Goede Rede Concerten StichtingGoede Rede ConcertenVastgesteld15.17515.175
Goede Rede Concerten StichtingGitaardag en concertVastgesteld1.2001.200
Groot Wild StichtingRight about now AlmereVastgesteld8.0008.000
Handboogschutterij Almere VerenigingOpleiding trainers tot handboogtrainer 2 en 3Vastgesteld500500
Happy Kids Almere BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld55.17655.176
HAVAS HandbalverenigingTrainingen en Toernooien G TeamVastgesteld1.3501.350
Heart Beat AlmereSport voor hartpatiëntenVastgesteld1.8001.800
Heart Beat AlmereJoop Tromp volleybaltoernooiVastgesteld490490
Heart Beat AlmereOpleiding sportleiders en stagiairesVastgesteld500500
HierTV StichtingSenior LiveVastgesteld125.000125.000
Hindoe Onderwijs StichtingSchoolbegeleiding en OnderwijsachterstandenAfgewezen  
Hoek De StichtingBeheer vrijwilligersverzamelgebouwVastgesteld29.00029.000
Holland Triathlon BVEK Triathlon 2019Vastgesteld25.00025.000
Horizon BVKennisvouchersVastgesteld21.76021.760
Horizon BVKennisvouchers Flevo CampusVastgesteld75.00075.000
Hospice Almereinvesteringsbijdrage HospiceVastgesteld50.00050.000
Hospice AlmereHuishoudelijke / schoonmaakwerkzaamhedenVastgesteld9.5009.500
Hospice AlmereSt Hospice AlmereVastgesteld20.00020.000
Hubertus Muziekvereniging SintOpleidingsorkest Muziekvereniging Sint HubertusVastgesteld10.11710.117
HUMANITAS, Nederlandse VerenigingRSVVastgesteld1.495.7741.495.774
Huurdersbelangenvereniging deVertegenwoordigen huurders Alliantie AlmereVastgesteld4.7654.765
Huurdersvereniging AlmereBelangenbehartiging huurders YmereVastgesteld4.7654.765
Ikky 2 BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld44.31330.712
Ikky BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld44.31333.791
Inloophuis de Ruimte StichtingOpen inloop maaltijdprojectVastgesteld12.30012.300
InnerCircle StichtingParticipatie koor uitvoeren van een kerstconcertVastgesteld1.4301.430
Inspiratie Inc. StichtingVeerkracht versterken met vrijwilligerswerkVastgesteld25.0000
Inspiratie Inc. StichtingJongeren workshops in BuurTThuis KaribuAfgewezen  
Inspiratie Inc. StichtingCombinatiefunctionaris cultuurVastgesteld15.0000
Inspiratie Inc. StichtingKansen voor kinderen BuurTThuis AkwaabaAfgewezen  
Interakt Contour Groep StichtingSociaal Stedelijk Team / Expertteam WmoVastgesteld59.00059.000
Interakt Contour Groep StichtingBeschermd Wonen GGZ C middenVastgesteld57.20057.200
Internationaal ZomerfestivalZomerfestival klassieke muziek en cultuurVastgesteld2.0002.000
Iris Zorg StichtingBeschermd WonenVastgesteld1.707.9251.631.693
Iris Zorg StichtingMO Crisisopvang en extramuraalVastgesteld681.946681.946
Jeugdeducatiefonds StichtingIMC Basis CaleidoscoopVastgesteld4.0004.000
Jeugdsportfonds Almere StichtingSport en CultuurVastgesteld492.550420.556
Jeugdsportfonds Almere StichtingZwemles AVastgesteld358.130235.109
Jinc.Loopbaanoriëntatie en meer kansen voor AlmereVastgesteld37.00037.000
KDV "De Berenstad" VOFVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld163.512125.183
KDV Dikkertje DapVoorschoolse educatie met VVEVastgesteld334.764294.850
KG DevelopmentStimuleringsfonds circulaire bedrijvigheidAfgewezen  
Kinderopvang Kiekeboe VOFScholing voorschoolse educatieVastgesteld12.29812.298
Kinderopvang Kiekeboe VOFVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld612.546598.807
Kindervakantieland StichtingKindervakantieweken 2019Vastgesteld10.00010.000
Kinderworld Almere BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld27.90227.647
KleurinCultuur StichtingKIC geeft kleur aan talent!Vastgesteld174.020174.020
Koninklijk Nederland WatersportOptimist on TourVastgesteld4.5004.500
Kubus DeKunstbende FlevolandVastgesteld8.0008.000
Kunstlinie Almere Flevoland (KAF)HuurcomponentVastgesteld4.072.0284.072.028
Kunstlinie Almere Flevoland (KAF)Programmering KAFVastgesteld3.603.3343.603.334
Kwintes StichtingRe-integratie multiproblematiekAfgewezen  
Kwintes StichtingBeschermd WonenVastgesteld22.323.08620.211.642
Kwintes StichtingErop af Pre housingFirstAfgewezen  
Kwintes StichtingBW Herzien vaststellingsbesluit 2016 na bezwaarVastgesteld73.96973.969
Kwintes StichtingRSVVastgesteld1.516.5341.516.534
Kwintes StichtingSociaal Stedelijk Team / Expertteam WmoVastgesteld59.00059.000
Leerlingzorg Voortgezet OnderwijsAlmeerkansVastgesteld253.731253.731
Leger des Heils KerkgenootschapMaatschappelijke OpvangVastgesteld10.00010.000
Leger des Heils KerkgenootschapWMO activiteitenVastgesteld13.27913.279
Leger des Heils Welzijns StichtingEropafAfgewezen  
Leger des Heils Welzijns StichtingBeschermd WonenVastgesteld2.940.4232.558.106
Leger des Heils Welzijns StichtingSociaal Stedelijk Team / Expertteam WmoVastgesteld59.00059.000
Leger des Heils Welzijns StichtingRSVVastgesteld5.533.0005.410.480
Leger des Heils Welzijns StichtingRe-integratie multiproblematiek 2019-2020Vastgesteld485.000485.000
Loods 4 StichtingFestival GestrandVastgesteld25.0004.500
MEE IJsseloevers StichtingRSV clientondersteuning inwoners AlmereVastgesteld1.739.0001.739.000
Merem Behandelcentra StichtingSportloket voor mensen met fysieke beperkingVastgesteld3.8003.800
Mind at WorkIntoWork 2019Verleend252.000 
Mind at WorkMeiden met PitVastgesteld51.14051.140
Mind at WorkRe-integratie multiproblematiekAfgewezen  
Mind at WorkStage 2workVastgesteld36.05036.050
MoleMann Mental Health BVConsultatielijn Jeugd GGZ AlmereVastgesteld55.36053.460
Multiculturele Organisatie AlmereLumiereparkfestivalAfgewezen  
Multiculturele Organisatie AlmereBattle of the drum danceVastgesteld2.7502.750
Multiculturele Organisatie AlmereWK FlevolandVastgesteld3.0003.000
Multiculturele Organisatie AlmereKinderdorpAfgewezen  
Multiculturele Organisatie AlmereWK FlevolandAfgewezen  
Muziek bij de Buren StichtingMuziek bij de BurenVastgesteld1.0001.000
Muziektalent Almere StichtingBegeleiden en ondersteunen van getalenteerde klassieke muziekstudentenVastgesteld25.29325.293
NAH Forum Almere StichtingDiverse activiteitenVastgesteld3.6003.600
NBF VerenigingNK G bowlenVastgesteld1.4401.440
Nederlands Handboog BondRTC HandboogschietenVastgesteld5.0005.000
Nederlandse Rode Kruis HetVergoeding jaarlijkse huurlastenVastgesteld14.35014.350
Nieuwland Opleidingen BVRe-integratie multiproblematiekAfgewezen  
Nobel Run StichtingDe Nobel RunVastgesteld1.0001.000
Noordoostpolder GemeenteRMCVastgesteld163.450163.450
Noordoostpolder GemeenteWEBVastgesteld63.70163.701
NUL36 ProductionsDe YoungstersVastgesteld7.2607.260
NVAAutisme Informatie CentrumVastgesteld3.2853.285
Oase VerenigingOntspanning en gezelligheid voor ouderenVastgesteld2.0002.000
Omega Groep BVBeschermd WonenVastgesteld936.712930.611
Ondersteuning Stichting totAct verricht door de gemeente ingestelde AdviesraadVastgesteld44.00042.806
Ongekend Sterk AlmereClient Service CentrumVastgesteld5.0855.085
Openbare Bibliotheek Almere StichtingCombinatiefunctionaris CultuurVastgesteld17.50017.275
Openbare Bibliotheek Almere StichtingJong in AlmereVastgesteld34.15034.150
Openbare Bibliotheek Almere StichtingdBos en voorleeswedstrijdVastgesteld40.85840.858
Openbare Bibliotheek Almere StichtingdenieuwebibliotheekVastgesteld6.345.8716.345.871
Openbare Bibliotheek Almere StichtingHulpinfrastructuur niet digivaardige burgers AlmereVastgesteld40.00040.000
Openbare Bibliotheek Almere StichtingAlmeers DicteeVastgesteld5.0005.000
Openbare Bibliotheek Almere StichtingHuurcomponentVastgesteld2.427.1292.427.129
Operam StichtingOperamVastgesteld15.37515.375
Panta Rhei Zorg BVRe-integratie multiproblematiekAfgewezen  
Parkhuysen StichtingInloophuis voor kankerpatiëntenVastgesteld30.75030.750
Partnersteden AlmereUitwisselingsprojecten internationale betrekkingenVastgesteld41.40041.400
Partou BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld271.227271.227
Peuterspeelzalen Hindoe StichtingVoorschoolse Educatie AlmereAfgewezen  
Philadelphia Zorg StichtingBeschermd WonenVastgesteld171.600171.600
PI-groep Zorg BVBeschermd WonenVastgesteld1.775.8801.685.472
Pino KinderdagverblijfVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld110.712110.712
Plantage Nieuwland VOFStimuleringsfonds circulaire bedrijvigheidAfgewezen  
Pluryn Groep StichtingJeugdzorg Onderwijsarrangement De Bongerd IntermetzoVastgesteld182.679172.864
Pluryn Groep StichtingSchool2Care AlmereVastgesteld278.704102.807
Popwaarts StichtingPopronde in AlmereVastgesteld8.0008.000
PRAGO StichtingPrago cursussen basiseducatie ( lezen, schrijven, taal, rekenenVastgesteld50.00047.334
Prisma StichtingAlmere Kenniscentrum TalentVastgesteld31.05031.050
Privépersonen (18)van Groot naar BeterVastgesteld22.50022.500
PrivépersoonRegentonAfgewezen  
PrivépersoonKimyaAfgewezen  
Productie Fabriek Almere StichtingLokale Publieke Media InstellingVastgesteld97.00097.000
Promotie Jeugd Zeilen StichtingPromotie watersport voor jeugdVastgesteld6.0006.000
Promotion de la Musique StichtingJeugdproject Speel Cornet in de bandVastgesteld1.0361.036
Reclassering Nederland StichtingTijdelijk HuisverbodVastgesteld140.548103.260
Reclassering Nederland StichtingHuisvesting THVVastgesteld6.0006.000
ROC Flevoland StichtingEntree Almere locatie MBO College BuitenVastgesteld160.000160.000
ROC Flevoland StichtingVerbreding en professionalisering Project Basis op OrdeVastgesteld20.40020.400
ROC Flevoland StichtingLeerwerkbedrijvenVastgesteld67.50067.500
ROC Flevoland StichtingOpMaat, gedifferentieerde EntreeopleidingVastgesteld175.000175.000
ROC Flevoland StichtingRMC Toeleiding RMC jongeren naar BeroepsonderwijsVastgesteld200.000200.000
Roerkoning De VerenigingRondje PampusVastgesteld1.0001.000
Ruik VOFStimuleringsfonds circulaire bedrijvigheidVastgesteld20.00020.000
s Heeren Loo Stichting ZorggroepJeugd Onderwijs arrangementen OlivijnAfgewezen  
s Heeren Loo Stichting ZorggroepBeschermd WonenVastgesteld182.356133.774
s Heeren Loo Stichting ZorggroepOnderwijs Jeugdhulparrangement PrO AlmereVastgesteld1.158.5591.108.462
s Heeren Loo Stichting ZorggroepSociaal Stedelijk Team / Expertteam WmoVastgesteld14.75014.750
Saffana's Kindercentrum BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld110.511110.511
Sagénn Re-integratieRe-integratie multiproblematiekAfgewezen  
Schaakvereniging AlmereSchoolschaaktoernooi basisscholenVastgesteld3.2503.250
Schoor Stichting DeStedelijk coördinator het jonge kindVastgesteld44.43944.439
Schoor Stichting DeSociaal Stedelijk Team / Expertteam WmoVastgesteld59.00059.000
Schoor Stichting DeHuurcomponentVastgesteld1.774.5161.774.516
Schoor Stichting DeRSV Zorg en WelzijnVastgesteld3.247.8663.247.866
Schoor Stichting DeMet voor en door bewonersAfgewezen  
Schoor Stichting DeRSV WelzijnVastgesteld11.680.08311.680.083
Schoor Stichting DeGezonde schoolaanpak Almere Buiten WestVastgesteld24.57124.571
Schoor Stichting DeUitbreiding het jonge kind AlmereVastgesteld80.00080.000
Schoor Stichting DeMaatwerk SchuldstabilisatieVastgesteld60.86660.866
Schoor Stichting DeNoodopvang taalcentrumVastgesteld38.29521.060
Schútz EnsembleKerstconcertVastgesteld3.0003.000
SCIANDRI StichtingBuurtsportcoach en Assistent buurtsportcoach Stad OostVastgesteld74.42474.424
Scouting Cornelis Lelygroep AlmereScoutingspel in AlmereVastgesteld4.2424.242
Scouting de Meridiaan StichtingScoutingVastgesteld3.2623.262
Scouting Hannie Schaft VerenigingUitvoering geven aan het scoutingspelVastgesteld4.3554.355
Scouting Novo Mundo VerenigingOntwikkelen van activiteiten voor jongeren in Almere-PoortVastgesteld1.3341.334
Self Defense Europe en MASAMeer Zelfvertrouwen door BudoAfgewezen  
Self Defense Europe en MASAWeerbaarheid zelfverdediging en valpreventie voor seniorenAfgewezen  
Single Supermom StichtingSingle SuperMom TraintAfgewezen  
Slachtofferhulp NederlandMaatschappelijk werk en clientondersteuningVastgesteld35.87535.875
Small Society BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld117.018112.046
Small Society BVHuurcompensatie VVEVastgesteld3.6003.600
Smallsteps BVVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld1.181.3281.127.010
Social and Green Innovation StichtingThuisafgehaald in AlmereAfgewezen  
Sociëteit Tagore StichtingHamar Sarnami GanaAfgewezen  
SOGA StichtingKernactiviteitenVastgesteld48.68848.688
Sportclub Gehandicapten StichtingHet beoefenen van de zwem- en ruitersport voor personen met een beperkingVastgesteld543543
Spuitgasten deBrandweerdag 2019 thema: BoerderijVastgesteld3.0003.000
Stad en Natuur Almere StichtingHuurcomponentVastgesteld235.851235.851
Stad en Natuur Almere StichtingProject AlmeersepoortVerleend495.564 
Stad en Natuur Almere StichtingOntwikkeling en uitvoering programmering Upcyclecentre 2019Vastgesteld93.62093.620
Stad en Natuur Almere StichtingBeheer en programmering groene locaties AlmereVastgesteld1.332.8211.332.821
Stichting Almere SpeciaalSportstimulering en veilig leren zwemmen voorVastgesteld6.1366.136
Stichting ChapelChapel Events ProgrammeringVastgesteld8.0008.000
Stichting Cultuurfonds AlmereCultuurfonds AlmereVastgesteld350.000350.000
Stichting Cultuurfonds AlmereUitfestivalAfgewezen  
Stichting Platform HeroJongerentheatervoorstelling Your StoryVastgesteld7.5007.500
Stichting Samen Veilig Midden-NederlandPreventieve justitiële activiteiten en jeugdbeschermingVastgesteld8.972.0009.032.181
Stichting TOP-amateurTOP LeerpodiumVastgesteld8.0008.000
Stichting VMCAEigen Tijd in de wijkVastgesteld45.15945.159
Stichting VMCAPilot Respijtzorg ThuisVastgesteld49.03549.035
Stichting VMCAWijkteammanagerVastgesteld80.12380.123
Stichting VMCARSVVastgesteld2.736.2472.736.247
Studentenroeivereniging AlmeerseFylí AgonVastgesteld250250
SubSub StichtingTheatergroep SubSub ExtreemVastgesteld40.64740.647
Suburbia StichtingAlmere mijn TrotsVastgesteld29.00029.000
Suburbia StichtingActiviteitenVastgesteld178.750178.750
Surant StichtingBuiten - RicVastgesteld53.73353.733
Taalcentrum AlmereInrichting schakelklassen PO en VOVastgesteld777.000777.000
Tactus Verslavingszorg StichtingPreventie, Zorg en HerstelVastgesteld1.698.7001.698.700
Taekwondo Bond NederlandRTC TaekwondoVastgesteld7.5007.500
Talent In Opleiding BVBuurtsportcoaches Almere Stad West en Centrum FloriadeVastgesteld168.831168.831
Talent In Opleiding BVBuurtsportcoach Almere HoutVastgesteld30.00030.000
Talent In Opleiding BVCF aanjager beweegmomenten op schoolVastgesteld20.00020.000
Talent In Opleiding BVBuurtsportcoaches Almere BuitenVastgesteld140.897140.897
Theater & Productiehuis AlmereKunst is Dichterbij dan je DenktVastgesteld153.878153.878
Theater & Productiehuis AlmereBonteHondVastgesteld225.690225.690
Theaterschool & ProductiehuisTalentontwikkeling Theaterschool AlmereVastgesteld31.36331.363
Timon Groep StichtingOpvang van en hulpverlening aan zwerfjongerenVastgesteld75.00075.000
Timon Groep StichtingBeschermd Wonen midden en beschut wonenVastgesteld463.701357.596
Timon Groep StichtingBegeleiding individueel extramurale zorgVastgesteld70.90056.851
Triade StichtingBOCCE in de WijkVastgesteld4.0004.000
Turning Spirit AlmereVergoeding huur sporthal RaggersVastgesteld13.00013.000
UPZWAMStimuleringsfonds circulaire bedrijvigheidVastgesteld20.000 
Vakantiebank Stichting DeEven eruitAfgewezen  
VanHarte StichtingResto Vanharte AlmereAfgewezen  
Velopa BVCompetitie Upcycle CityVastgesteld82.71382.713
Verbond der Almeerse StudentenIntroductieweek Almere 2018Vastgesteld1.5001.500
Verbond der Almeerse StudentenAlmere studentenstadVastgesteld18.50018.500
Vereniging VC AllvoTegemoetkoming reiskosten zitvolleyballers met een beperkingVastgesteld700700
Veteranen Almere StichtingDiverse activiteiten militaire veteranenVastgesteld7.0007.000
Vis-A-Vis StichtingRobotVastgesteld154.393154.393
Vitree StichtingOke op school en Sterk in de KlasVastgesteld1.382.3471.382.347
Vitree StichtingOndersteuningsvormen en afwegingskader Jeugdhulp 2019-2021Verleend796.100 
Vitree StichtingOnderwijs Jeugdhulparrangement OPDC AlmereVastgesteld453.628432.352
Vitree StichtingBeschermd WonenVastgesteld4.555.5464.447.916
Vitree StichtingPilot beschikkingsvrij werkenAfgewezen  
Vitree StichtingAmbulante crisishulpverlening ASH en THV-ASHVastgesteld702.738702.738
Vitree StichtingWerving Pleegouders AlmereVastgesteld47.00047.000
Vitree StichtingAmbulante crisishulpverlening ASH en THV-ASHVastgesteld40.00012.353
Vitree StichtingSociaal Stedelijk Team / Expertteam WmoVastgesteld78.66778.667
Vitree StichtingOnderwijs Jeugdhulparrangement De WatertuinVastgesteld803.866674.124
Vitree StichtingOke op school VoorlichtingVastgesteld139.000139.000
Vitree StichtingSterk voor SchoolVastgesteld116.895116.895
Vitree StichtingPilot Sterke StartVastgesteld151.801151.801
Vitree StichtingOnderwijs Jeugdhulparrangement de OlivijnAfgewezen  
Vitree StichtingOnderwijs Jeugdhulparrangement De BombardonVastgesteld882.213832.602
Vitree StichtingBemoeizorgVastgesteld28.00028.000
Vitree StichtingOntwikkeling van gezinstraumabehandeling KINGS 2019 - 2021Vastgesteld225.00092.076
VluchtelingenWerk StichtingJuridische begeleiding van vluchtelingenVastgesteld75.00075.000
Voedsel Loket Almere StichtingStichting voedselloket AlmereVastgesteld125.000125.000
Vogelopvangcentrum StichtingOpvangen en verzorgen van vogelsVastgesteld17.00017.000
VolleybalverenigingTrainers cursus VT2 / EHBOVastgesteld500500
Vriendenkiezen StichtingBestrijden voorkomen en signaleren eenzaamheidAfgewezen  
Vrije Peuterspeelzaal StichtingVoorschoolse Educatie AlmereVastgesteld144.717138.341
Vrijeschool RaphaëlVoortzetting Brede Vrijeschool AlmereVastgesteld36.75636.756
Weekend Academie StichtingBestrijding en preventie armoede door talentontwikkelingVastgesteld32.43032.430
Weekend Academie StichtingWeekend Academie AlmereVastgesteld45.00045.000
Weekje Weg StichtingWeekje Weg AlmereVastgesteld12.24012.240
Wensjes Almere Stichting50% bekostiging huur lokaalAfgewezen  
Werken voor Werk StichtingActivering werkzoekendenVastgesteld13.50013.500
Wetswinkel Almere StichtingDe Wetswinkel als onderdeel van AlmereVastgesteld32.40032.400
Who's Next Almere StichtingWho's NextVastgesteld127.500127.500
WildeWoudeWasWeek van het jonge kindVastgesteld7.5007.500
Windesheim Christelijke HogeschoolHaalbaarheidsstudie Stedelijke TaalaanpakVastgesteld60.405 
Windesheim Christelijke HogeschoolFlevo Academie Jeugd 2019-2021Verleend971.000 
WindsurfverenigingOpleiding tot windsurfinstructeurVastgesteld500500
WOAB Flevoland BVWoningabonnementVastgesteld50.00050.000
Woonzorgcentra Flevoland StichtingBeschermd WonenVastgesteld822.312822.312
YALC StichtingKick off Stichting YALC - Project i choose uAfgewezen  
Youth for Christ Nederland StichtingYfc The Mall AlmereVastgesteld40.32040.320
zero36 entertainment StichtingProgrammering PoppodiumAfgewezen  
Zomerschool voor Senioren StichtingZomerschool voor senioren AlmereVastgesteld500500
Zonnebloem De VerenigingBootdagtochtVastgesteld3.3883.388
Zonnebloem De VerenigingMusicale uitvoering van Symhar orkestVastgesteld1.2971.297
Zorggroep Almere StichtingPOH Zorg en Welzijn RSVVastgesteld42.00042.000
Zorggroep Almere StichtingRSV Zorg en WelzijnVastgesteld887.212887.212
Zorggroep Oude en Nieuwe LandSymposium STOP huiselijk geweld NUVastgesteld2.5002.500
Zorggroep Oude en Nieuwe LandGeweld in afhankelijkheidsrelaties en tijdelijk huisverbodVastgesteld180.000180.000